Referencie

Plníme, čo sľúbime?

Opýtali sme sa tých, ktorí fulfillment denne využívaju.

Referencie od našich klientov

Dostávame servis, ako keby sme boli ich jediný klient. Profesionálny tím nám poskytol nielen vynikajúcu službu, ale aj dôveru. S ich osobným prístupom a schopnosťou rýchlo a efektívne reagovať na naše individuálne požiadavky, máme istotu, že naše objednávky sú v bezpečných rukách. Navrhli pre nás osobný rozvoz našich produktov po Bratislave priamo až na prevádzky, za priaznivé ceny a bez obavy poškodenia zásielok, s čím sme nadmieru spokojní. Rýchle dodávky, individuálny prístup a výborná komunikácia - to sú atribúty, ktoré nás presvedčili k spolupráci. A celkový dojem? Určite odporúčame MDM logistics každému, kto hľadá bezproblémového a spoľahlivého fulfillment partnera.

Jaroslav Pribula

Jaroslav Pribula

CEO, PIJO BIO

Spolupráca s firmou MDM logistics sa nám preukázala ako veľmi schopná a spoľahlivá. Ich schopnosť zabezpečiť rýchle a spoľahlivé plnenie objednávok, nám poskytuje istotu, že naše produkty sú v rukách profesionálov. Úroveň starostlivosti a ochoty pristupovať k našim špecifickým požiadavkám, je skutočne na vynikajúcej úrovni. Sme spokojní so službami, preto by sme radi odporučili MDM Logistics každej spoločnosti, ktorá hľadá spoľahlivého partnera v oblasti fulfillmentu. V dnešnej dobe, je náročné nájsť rozumnú a vyhovujúcu spoluprácu, preto sme si zvolili stabilného a zodpovedného logistického partnera.

Kristína Švarc

Kristína Švarc

Office Manager, HuriCane Foods

Príbeh značky Vlčie sirupy, je hlavne o ručnej výrobe domácich sirupov na prírodnej báze. Snažíme sa vrátiť k poctivým domácim výrobkom, vyrobených z tých najkvalitnejších surovín, získaných priamo od Slovenských pestovateľov. Prestížne zahraničné ceny "Great Taste", ktoré naše produkty vyhrali, nám nastavili zrkadlo a dali pozitívnu spätnú väzbu, ktorou sa potvrdila kvalita našej práce. Ako výrobca, sme sa však rozhodli naše produkty distribuovať cez fulfillmentové služby, ktoré nám zabezpečuje náš spoľahlivý partner MDM Logistics. Sme radi, že sme mohli nadviazať spoluprácu s spoločnosťou, s ktorou jednáme férovo a na partnerskej úrovni. Vzájomné prepojenie našej výroby s ich distribúciou tovaru k zákazníkovi, tak funguje elegantne a efektívne. Nedávno rozšírili služby, o rozvoz tovaru po Bratislave a okolí, čím nám otvorili nové možnosti dopravy tovaru priamo k Vám domov v deň objednávky! S Majiteľom Martinom, prebieha komunikácia na profesionálnej úrovni. Myslíme si, že výberom spoločnosti MDM Logistics, pre skladovanie a prepravu našich produktov, sme učinili rozumný a ekonomický výhodný krok, môžeme sa tak naplno venovať budovaniu vlastnej značky a zlepšovaniu výrobných procesov.

Miroslav Telehanič

Miroslav Telehanič

CEO, Vlčie Sirupy

S firmou MDM Logistics s.r.o sme sa rozhodli spolupracovať na základe osobného stretnutia s majiteľom firmy. Zaujala nás komplexná ponuka poskytovaných služieb, ktorá zahŕňa evidenciu, skladovanie, vychystávanie aj odosielanie tovaru. Na trhu sme už vyše 20 rokov, ale doteraz sme nenašli spoločnosť, ktorá by zastrešovala všetko na jednom mieste. Vždy sme si museli niektoré zo služieb zabezpečovať sami. Teraz môžeme všetok čas venovať našej hlavnej podnikateľskej činnosti. So službami sme veľmi spokojní a preto sme radi, že sme sa rozhodli práve pre služby spoločnosti MDM Logistics s.r.o. Verím, že naša spolupráca bude aj naďalej profesionálna a pre obe strany prospešná.

Mgr. Renáta Karolčíková

Mgr. Renáta Karolčíková

CEO, ekoDEA & Dr.Stefan

Vydavateľstvo Elist pôsobí na slovenskom trhu od roku 2016 a vydáva prevažne knihy slovenských autorov. Keďže knihy z našej produkcie predávame nie len prostredníctvom kamenných a internetových kníhkupectiev, ale za zvýhodnené ceny aj cez náš web Elist.sk, museli sme nájsť spôsob, ako efektívne vyriešiť skladovanie, ale aj odosielanie zásielok našim zákazníkom. Nakoľko naše sídlo je v Liptovskom Mikuláši, ale naši najvýznamnejší distribútori sídlia v Bratislave, potrebovali sme mať z ekonomického ale aj ekologického dôvodu knihy uskladnené v ich blízkosti. So spoločnosťou MDM Logistics s.r.o. spolupracujeme zatiaľ krátko, no ich služby, výhodná cenová ponúka a veľmi príjemný a profesionálny prístup majiteľa nás len utvrdili v našom rozhodnutí začať využívať ich služby. Majiteľ firmy veľmi ochotne vyhovel všetkým našim požiadavkám. Veľmi pozitívne hodnotíme informačný systém spoločnosti MDM Logistics s.r.o. systém je prehľadný, dobre sa v ňom orientuje a ponúka priamu kontrolu stavu tovaru od jeho prijatia do skladu, cez jeho skladový pohyb až po doručenie kuriérom priamo do rúk zákazníka. Sme radi, že sme pre nás našli dôveryhodného a spoľahlivého logistického partnera.

Peter Hoferek

Peter Hoferek

CEO, Elist.sk

Referencie od spolupracujúcich firiem

So spoločnosťou MDM Logistics s.r.o. spolupracujeme od samotných začiatkov jej vzniku. Zavedenie interného logistického systému a terminálovej aplikácie sú výsledkom takmer 3-ročnej spolupráce, ktorá aj naďalej prebieha, predovšetkým v rozsahu optimalizácie procesov. V riešení sme zúžitkovali naše niekoľkoročné skúsenosti z e-commerce vývoja ohľadom skladových zásob, procesov pri expedícii a integrácie s prepravcami. Spolupráca prebieha na profesionálnej úrovni a naša spoločnosť si túto spoluprácu veľmi váži. Myslím si, že spoločnosť MDM Logistics s.r.o. je pre e-commerce trh na Slovensku prínosom a sme hrdí, že si vybrala práve nás ako spoľahlivého partnera pre spoluprácu a rozvoj v oblasti rozvoja fulfillmentu na Slovensku.

Jakub Jarabica

Jakub Jarabica

CEO, Blueweb